

26 juni 2013
Teckel Floris zijn lievelingsplekjes
23 juni 2013
Prachtige dag beleeft met Qiujun & family
Vandaag hebben we een prachtige dag beleefd met Jouke, Arjan, Tijmen, Siem, Qiujun en de honden Sofie en Nyima. Om elf uur vertrokken we richting de Maasduinen. We hebben een gezellige wandeling gemaakt bij het Driessenven. De honden hebben genoten en de kinderen hebben heerlijk gespeeld. Sem en Tijmen hadden elkaar meteen gevonden, ze raakten de hele dag niet uitgepraat. Qiujun, Siem en Trisha hebben samen in bomen geklommen, samen nieuwe paadjes ontdekt en veel lol gehad. Qiujun en Trisha delen een aantal hele bijzondere gelijkenissen, twee daarvan zal ik jullie verklappen: ze hebben exact dezelfde geboortedatum en ze komen uit dezelfde provincie. Ongelofelijk bijzonder! Na de wandeling zijn we naar de Theetuin in Well gereden om samen een hapje te eten. Het was een super gezellige dag! Mooie gesprekken, mooi gespeeld en mooie locaties!

20 juni 2013
Zwemdiploma B !
Vanochtend met alle kinderen die vandaag opgingen voor hun zwemdiploma naar het zwembad op den Ham in Grave gewandeld. Het was voor de ouders en grootouders die kwamen kijken wel heel erg warm in het zwembad, maar we hebben het er graag voor over om deze kanjers te zien zwemmen. Sem heeft zijn zwemdiploma B gehaald ! We hebben hem zojuist verrast met gebakjes, een kaartje en een cadeautje ! Wat zijn we trots op onze kanjer !

19 juni 2013
Cultuurproject basisschool de Klimop
Bij Trisha op school het cultuurproject “Dans” o.l.v. dansschool Martine. Vandaag mochten de ouders komen kijken naar de voorstelling aan de hand van een verhaal dat is gebaseerd op “Erik of het klein insectenboek”. Trisha en haar groep mochten de sprinkhanen zijn, er waren ook vlinders, libellen, duizendpoten, bijen, mieren en spinnen. Het was erg leuk en sfeervol, de kinderen waren geschminkt en elke groep had een bepaalde basiskleur kleding aan. Daarbij hadden ze zelf hoofdversieringen gemaakt, erg leuk. Ik (en volgens mij alle ouders) heb genoten van alle kinderen, dans en de muziek, het was top !

